Skoncentrowany płyn do mycia okien i innych powierzchni szklanych Sparkle Swish

19,3966,92 z VAT

Skoncentrowany płyn do mycia okien i innych powierzchni szklanych Sparkle Swish – preparat na bazie alkoholu izopropylowego.

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Skoncentrowany płyn do mycia okien i innych powierzchni szklanych oraz powierzchni z tworzyw sztucznych Sparkle Swish to preparat na bazie alkoholu izopropylowego. Nadaje się świetnie do mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni takich jak szyby, lustra czy blaty. Świetnie czyści również powierzchnie z tworzyw sztucznych, chromowanych oraz ze stali nierdzewnej.

Skoncentrowany płyn do mycia okien i innych powierzchni szklanych Sparkle Swish – właściwości

Preparat Sparkle Swish to koncentrat nadający się do mycia powierzchni szklanych, powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, chromowanych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej. Nie uszkadza czyszczonych powierzchni, szybko wysycha, a mytą powierzchnię pozostawia lśniącą bez smug czy zacieków. Skutecznie usuwa tłuszcze organiczne, odciski palców, zanieczyszczenia kuchenne i inne typowe zabrudzenia. Jego stosowanie pozwala przywrócić pielęgnowanym powierzchniom ich naturalny blask, a jednocześnie ich nie uszkadza. Ten wysoce skoncentrowany preparat świetnie nadaje się do mycia okien, luster, blatów, kafelków, podłogi pokrytej świecącym szkliwem, powierzchni z tworzyw sztucznych, chromowanych, ze stali nierdzewnej i wszelkich innych powierzchni wodoodpornych. Z powodzeniem jest też stosowany w przemyśle spożywczym.

Szerokie zastosowanie preparatu Sparkle Swish

Skoncentrowany płyn do mycia powierzchni szklanych Sparkle Swish, to środek o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest to nie tylko profesjonalny preparat do mycia szyb, ale i środek, który z powodzeniem wykorzystuje się do sprzątania wszelkich powierzchni szklanych (i innych wodoodpornych) takich jak lustra, kryształy czy żyrandole. Sparkle Swish doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji obszernych przeszkleń i balustrad, w ciągach komunikacyjnych oraz na tarasach. Dodatkowo warto zauważyć, że ten profesjonalny preparat do mycia szyb i innych powierzchni jest bezpieczny także dla stali nierdzewnej, metali chromowanych czy tworzyw sztucznych. Pozwala to na bezpieczną, codzienną pielęgnację wymienionych powierzchni. Możemy go również używać do mycia kafelków ceramicznych oraz płytek.

Skoncentrowany płyn do mycia powierzchni szklanych od Swish świetnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami i co bardzo ważne nie uszkodzi mytej powierzchni.
Z powodzeniem możemy go stosować przy sprzątaniu biznesowym na dużą skalę.

Zalety płynu do mycia szyb i wszelkich powierzchni szklanych Sparkle Swish

Sparkle Swish to preparat o innowacyjnej i mocno skoncentrowanej formule. Cechy te sprawiają, że jest bardzo wydajny w użytkowaniu. Koncentrat Sparkle Swish rozcieńcza się w wodzie według proporcji, które zostały podane poniżej.

Po zastosowaniu preparatu uzyskujemy efekt czystej i lśniącej powierzchni bez zacieków czy smug. Jego doskonała i innowacyjna formuła oraz fakt, że jest koncentratem pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Ten profesjonalny preparat do mycia szyb i innych powierzchni świetnie radzi sobie z uciążliwymi tłustymi plamami, brudem kuchennym, olejami czy odciskami palców.

Sparkle Swish pokrywa mytą powierzchnię dedykowaną ochronną powłoką, która ogranicza osadzanie się brudu w przyszłości. Oszczędza to czas pracy, ponieważ nie ma już konieczności wykonywania innych czynności pielęgnacyjnych.
Wszystkie cechy peparatu Sparkle Swish powodują, że sprzątnie staje się również efektywne z biznesowego punktu widzenia.

Skoncentrowany płyn do mycia szyb Sparkle Swish – dozowanie

Stopień zabrudzeniaRozcieńczenie preparatu
Lekkie zabrudzeniaWlać 5-10 ml preparatu do 1 litra wody
Średnie zabrudzeniaWlać 10-40 ml preparatu do 1 litra wody
Silne zabrudzeniaWlać 40-100 ml preparatu do 1 litra wody

Koncentrat do mycia Sparkle Swish – do użytku domowego czy przemysłowego?

Płyn do mycia szyb i innych powierzchni szklanych Sparkle Swish jest nie tylko uniwersalny, ale i biodegradowalny.
Może być wykorzystywany zarówno podczas domowego sprzątania jak i podczas sprzątania przemysłowego na dużą skalę. Doskonale sprawdza się w biurach, obiektach sportowych, instytucjach publicznych, czy halach produkcyjnych oraz przemysłowych.
Ten wysoce wydajny koncentrat do mycia powierzchni szklanych i innych wodoodpornych marki Swish to oszczędność czasu i pieniędzy.

Dlaczego należy używać profesjonalnych preparatów do czyszczenia chemicznego?

Kiedyś do mycia okien i luster w domu często stosowano zwykły ocet z wodą lub roztwór zawierający sodę oczyszczoną. Należy jednak pamiętać, że takie tanie, domowe roztwory mogą uszkadzać powierzchnie (choćby właśnie takie jak lustra) z uwagi na swój kwaśny odczyn. Ponadto często pozostawiają smugi na szkle. Szukając prawdziwie profesjonalnego płynu do mycia okien, najlepiej użyć profesjonalnego środka chemicznego. Jeżeli jest to koncentrat to przy dobrze dobranym rozcieńczeniu nie będzie kosztował wiele więcej niż te wspomniane domowe środki czyszczące.
Profesjonalny i skoncentrowany płyn do mycia okien i innych powierzchni wodoodpornych to przede wszystkim oszczędność czasu, a czas to pieniądz!

Zobacz również inne, wysoce wydajne produkty marki Swish: płyn do WC SP-300 Swish oraz kwasowy preparat do czyszczenia fug i posadzek SP 350 Swish.

Informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 1L, 5L
Wartość pH: 9,0 – 11,0
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PZH HŻ/04857/00
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA
Uwaga – łatwopalna ciecz i pary.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Uziemić i połączyć pojemnik i sprzęt odbiorczy. Używać elektrycznego/wentylującego/oświetleniowego przeciwwybuchowego sprzętu. W przypadku pożaru użyć: gaśnica proszkowa/piasek/dwutlenek węgla do gaszenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L