Kwasowy preparat do czyszczenia fug i posadzek SP 350 Swish

21,6991,31 z VAT

Kwasowy preparat do gruntownego czyszczenia posadzek gresowych, podłóg betonowych czy płytek kamionkowych.

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Kwasowy preparat do czyszczenia fug i posadzek SP 350 Swish Acid  Cleaner czyli silnie czyszczący preparat na bazie kwasu fosforowego do gruntownego czyszczenia osadów

Kwasowy preparat do czyszczenia SP-350 Acid Cleaner marki Swish to preparat na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do gruntownego czyszczenia bardzo zabrudzonych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Świetnie nadaje się do gruntownego czyszczenia posadzek gresowych, podłóg betonowych czy płytek kamionkowych. Idealnie nadaje się do usuwania wszelkich osadów takich jak kamień wodny, rdza, cement czy osady z wapnia. To też silny środek do czyszczenia toalet. Nadaje się doskonale do regularnej, codziennej konserwacji powierzchni oraz posadzek odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe osady z rdzy, kamienia wodnego, cementu i uryny.

Dzięki bardzo nowoczesnej i silnie skoncentrowanej formule kwasowy preparat do czyszczenia SP-350 doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach sanitarnych czy pomieszczeniach przemysłu spożywczego. Jest niezastąpiony jako preparat do sprzątania miejsc po remoncie ponieważ doskonale nadaje się do usuwania osadów cementowych. Kwasowy preparat do czyszczenia SP-350 pozwoli uporać się z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Swish 350 nie zabarwia powierzchni i fug, a razem z preparatem SP 150 stanowi element prawidłowego systemu pielęgnacji posadzek gresowych. Preparat ten doskonale łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność.

Kwasowy preparat do czyszczenia SP-350 Acid Cleaner marki Swish został wyróżniony międzynarodowym certyfikatem Eco Logo przyznawanym wyrobom spełniającym rygorystyczne standardy ochrony środowiska i jakości.

Zobacz też płyn do wc SP 300 czyli doskonały preparat do mycia sanitariatów.

Stosowanie preparatu SP-350

Kwasowy preparat do czyszczenia SP-350 nadaje się do czyszczenia przy użyciu mopa tradycyjnego, a także urządzeń do mycia maszynowego. Do mycia ręcznego zaleca się stosowanie mopów z mikrofazy.
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
Preparat należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą w zależności od poziomu zabrudzeń, co przedstawia poniższa tabela.

Kwasowy preparat czyszczący SP-350 – dozowanie

Stopień zabrudzeniaRozcieńczenie preparatu
Lekkie zabrudzeniaWlać 5 ml preparatu do 1 litra wody
Średnie zabrudzeniaWlać 10 ml preparatu do 1 litra wody
Silne zabrudzeniaWlać 200 ml preparatu do 1 litra wody

 

Informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 1L, 5L
Wartość pH: 0,5 – 2,0
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA
NIEBEZPIECZEŃSTWO.
Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.
Nie wdychać pyłu/dymu/ gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody lub prysznicem.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L