Nilfisk CMYK with R 1
ODKURZACZ 002

ATTIX 791-2M/B1 110/1/50 GB

Odkurzacze do zbierania pyłów niebezpiecznych w strefie ATEX 22

Jeśli potrzebujesz odkurzacza do zbierania pyłów wybuchowych do strefy ATEX Z22 na sucho i mokro, to mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Odkurzacze z różnymi zbiornikami i o różnej wydajności. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli nabyć odkurzacz spełniający ich wysokie wymagania.

ATTIX 40 to mały, lekki i poręczny odkurzacz posiadający zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 37 litrów i systemem oczyszczania filtra Push&Clean. Został wyposażony w filtr kasetowy H. ATTIX 7 posiada zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 70 l, który można obrócić i odczepić do opróżnienia. Mobilny i trwały na stalowej ramie z dużymi kołami oraz z systemem Auto OnOff. Wyposazony jest w filtr kasetowy H.

Jeżeli otrzebujesz pomocy w doborze odkurzacza skontaktuj się z nami.

ODKURZACZ 005

VHS110 Z22 EXA

Większa moc. Większe bezpieczeństwo.

Model o mocy 1,1 kW jest odpowiedni do zbierania suchych materiałów. VHS110 ATEX jest odpowiedni do lokalizacji Atex Z22. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi oferuje wysoką wydajność a ponadto wymaga on mniej zabiegów konserwacyjnych i jest odpowiedni do stosowania ciągłego. Innowacyjny system PullClean skutecznie czyści antystatyczny filtr gwiaździsty w trakcie pracy odkurzacza. Opcjonalny filtr wlotowy HEPA14/ULPA15 jest doskonałym wyborem w przypadku zbierania drobnych pyłów.

Jeżeli otrzebujesz pomocy w doborze odkurzacza skontaktuj się z nami.

ODKURZACZ 004

VHO200

Najszybszy i najłatwiejszy sposób zbierania cieczy

Model VHO 200 to mocny i wydajny odkurzacz do zbierania cieczy wyposażony w zawór zwrotny, umożliwiający szybkie opróżnienie zbiornika. Opcjonalnie można zastosować specjalny kosz na opiłki, dzięki czemu chłodziwo zebrane z obrabiarki w prosty sposób może zostać oczyszczione i ponownie wlane do systemu chłodzenia.
Model VHO 200 pozwala  na łatwe i szybkie opróżnianie zbiornika po przełączeniu dźwigni zaworu kierunkowego. Moc 2,4 kW (3,2 HP) zapewniają 2 jednofazowe silniki z układem by-pass umieszczone w solidnej obudowie na górze odkurzacza, połączonej ze zbiornikiem za pomocą samocentrującej opaski metalowej. Głowica z silnikami jest uchylana, co ułatwia obsługę urządzenia.

Jeżeli otrzebujesz pomocy w doborze odkurzacza skontaktuj się z nami.

ODKURZACZ 003

S2 L40 LC

Modułowy odkurzacz atestowany w klasie L,M i H

S2 to jednofazowy odkurzacz przemysłowy z 2 silnikami z układem chłodzenia „by-pass”. Wyposażony w panel sterowania zapewniający łatwą obsługę i kontrolę stanu pracy. Występuje w wersjach atestowanych klas L, M lub H do zbierania materiałów niebezpiecznych.

Występuje w wersjach atestowanych klas L-M lub H do zbierania materiałów niebezpiecznych. W standardowym wyposażeniu występuje ręczny otrząsacz filtra i dźwignia zwalniania zbiornika. Opcjonalnie dostępne są warianty wykonane częściowo lub w całości ze stali nierdzewnej, posiadające filtr wlotowy HEPA H14 lub filtr Nomex.

  • Cicha praca
  • Wysoka wydajność filtracji
  • Dopuszczony do zbierana materiałów niebezpiecznych
  • Kontrola stanu pracy

Jeżeli otrzebujesz pomocy w doborze odkurzacza skontaktuj się z nami.