Uniwersalny płyn do czyszczenia U002 BAMBUS

9,0034,00 z VAT

Profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. 

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta technologiczna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Uniwersalny płyn do czyszczenia – wszytko co musisz wiedzieć

Pielęgnacja podłóg, ścian i innych powierzchni w Twoim domu nie musi być trudna. Pozwól, aby ten uniwersalny płyn do czyszczenia wykonał pracę za Ciebie! Jest to profesjonalny produkt, który sprawia, że utrzymanie domu lub biura w czystości jest proste i łatwe, bez smug i zapachów. Uniwersalny środek czyszczący czyści powierzchnie takie jak PCV, linoleum, kamień, winyl, podłogi drewniane i wiele innych! Nie ma potrzeby stosowania wielu środków czyszczących, skoro jeden z nich może z łatwością wykonać całą pracę! Ten profesjonalny produkt został zaprojektowany przez specjalistów, aby pomóc Ci utrzymać dom w czystości bez konieczności kiwnięcia palcem!

Zastosowanie uniwersalnego płynu do czyszczenia U002 BAMBUS i jego najważniejsze cechy

Przeznaczony do powierzchni takich jak: PVC, linoleum, kamień naturalny i sztuczny, również tych pokrytych preparatami polimerowymi. W celu usunięcia mocnego zabrudzenia przemyć powierzchnię nierozcieńczonym płynem naniesionym na gąbkę lub ściereczkę. Można używać do mycia ręcznego i w automatach czyszczących. Produkt jest wszechstronny i nadaje się do wszystkich wspomnianych wyżej powierzchni. Czyści bez pozostawiania smug i pozostawia świeży zapach. Nie gromadzi się, dzięki czemu zapobiega osadzaniu się brudu na czyszczonych powierzchniach. Profesjonalny środek czyszczący jest uniwersalny: przeznaczony do codziennego mycia w domu i w miejscach publicznych. Jest to produkt ekonomiczny, który gwarantuje doskonałe rezultaty.

Jak prawidłowo używać produktu ?

Do czyszczenia różnych powierzchni należy używać innego środka do każdej z nich. Na przykład do czyszczenia płytek w łazience nie należy używać środka do czyszczenia powierzchni twardych, lecz nasz uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni. Jeśli nie uda Ci się pozbyć plamy lub usunąć osadu z brudu za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego, najlepiej wyczyść powierzchnię profesjonalnym środkiem do czyszczenia powierzchni twardych lub płytek łazienkowych. Używaj ich tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebne, i pamiętaj, aby nigdy nie mieszać środków czyszczących!

Dozowanie

Stężenie 25 ml – 200 ml na 10 L wody w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Automat czyszczący: stężenie 150 ml – 200 ml na 10 L wody, uzależnione od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Rozcieńczyć zimną wodą.

Jak bardzo jest to bezpieczne ?

Podczas sprzątania domu lub biura nie chodzi tylko o pozbycie się brudu i plam – trzeba się upewnić, że w żaden sposób nie uszkodzimy powierzchni. Jeśli w tym celu używasz szkodliwych środków chemicznych, to zdecydowanie powinieneś to przemyśleć. Firma Saltres ma zupełnie inne podejście. Zespół ten stworzył uniwersalne środki czyszczące, które pomogą Ci w codziennym sprzątaniu, nie niszcząc niczego i nie narażając Twojego zdrowia lub bezpieczeństwa. Nie tylko ułatwią Ci pracę (dotyczy to wszystkich powierzchni!), ale także poprawią ich wygląd! Wszystko dzięki temu, co zapewnia unikalna formuła i nowe materiały, z których uniwersalny płyn do czyszczenia został wykonany. Teraz zwykłe przedmioty domowego użytku, takie jak płytki ceramiczne, plastik, marmur czy linoleum mogą na zawsze wyglądać jak nowe!

O profesjonalnych środkach czyszczących
Profesjonalne środki czyszczące takie jak uniwersalny płyn do czyszczenia U002 BAMBUS zostały opracowane z myślą o skutecznym czyszczeniu różnych powierzchni i materiałów. Zastanawiając się nad wyborem uniwersalnego środka czyszczącego, należy wybrać taki, który jest przeznaczony do czyszczenia konkretnego materiału. Profesjonalne środki chemiczne są często zaprojektowane tak, aby nadawać połysk wszystkim powierzchniom, ponieważ zawierają związki chemiczne, które reagują chemicznie z brudem i zanieczyszczeniami, zapobiegając ich osadzaniu się na czyszczonej powierzchni. Te uniwersalne środki czyszczące nie zapychają się, nie pozostawiają smug ani osadu, a ponadto zapewniają antybakteryjną powłokę na czyszczonych powierzchniach, aby zapobiec przyciąganiu brudu i tłuszczu z codziennego otoczenia.

Dlaczego powinieneś wybrać profesjonalne środki do czyszczenia chemicznego?
Istnieje wiele firm, które produkują uniwersalne środki czyszczące. Jedną z rzeczy, która odróżnia profesjonalne chemiczne środki czyszczące od innych, jest ich skuteczność. Profesjonalne chemiczne środki czyszczące działają lepiej niż tradycyjne produkty gospodarstwa domowego, dzięki czemu są idealne zarówno do codziennego sprzątania, jak i do gruntownego czyszczenia. Zamiast mocno szorować powierzchnię w celu usunięcia zabrudzeń, dlaczego nie wyczyścić jej dokładnie i w krótszym czasie? Profesjonalne środki czyszczące ułatwiają utrzymanie domu lub firmy w jak najlepszym stanie bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na każdy obszar. Zanim przestawisz się na profesjonalne chemiczne środki czyszczące, zastanów się, ile czasu poświęcasz na codzienne obowiązki. Dzięki tym produktom będziesz w stanie sprzątać skuteczniej, czyli w efekcie końcowym zyskasz więcej czasu.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L