Preparat do mycia sanitariatów Kling

36,19 z VAT

Preparat do mycia sanitariatów Kling czyli wysokiej jakości krem czyszczący, wzbogacony żywicą i drobinami ściernymi.

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
946 ml15 szt.600 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Preparat do mycia sanitariatów Kling to wysokiej jakości krem czyszczący, którego gęsta i lepka konsystencja sprawdza się wszelkich powierzchniach (poziomych i pionowych). 

Preparat do mycia sanitariatów Kling – właściwości

Kling od Swish to lepki krem czyszczący wzbogacony żywicą sosnową, zawierający delikatne drobiny ścierne, przy pomocy którego można usunąć najbardziej uporczywe plamy. Preparat do mycia sanitariatów i wszelkich innych silnie zabrudzonych powierzchni doskonale wyczyści zabrudzenia z tłuszczu, smaru, oleju, nalotów z soli, wżerów, śladów gumy, osadów itp. Posiada przyjemny zapach sosny, bardzo dobrze przywiera do zmywanej powierzchni. Doskonale poleruje i odświeża wygląd armatury łazienkowej i innych urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej.

Preparat do mycia sanitariatów Kling to świetny sposób na bieżącą konserwację powierzchni, jednak dopiero próba gruntownego czyszczenia powierzchni pokazuje nam jak niezwykle pomocny jest to środek.

Preparat do mycia sanitariatów Kling – zastosowanie

Preparat do mycia sanitariatów Kling jest gotowy do użytku, przeznaczony do mycia pisuarów, sedesów, umywalek, doskonale nadaje się do czyszczenia kafelków, fug na powierzchniach pionowych. Krem sprawdza się zarówno w zastosowaniu domowym, jak i podczas użytku profesjonalnego i bardzo dobrze czyści m.in.:

  • sanitariaty (muszle klozetowe i pisuary)
  • zlewy i umywalki
  • powierzchnie z płytkami ceramicznymi
  • fugi

Na niezwykle efektywne działanie preparatu wpływa wzbogacenie formuły o żywicę sosnową i łagodne drobinki ścierne. Dzięki nim szybko i bez wysiłku można doczyścić nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Dzięki preparatowi do mycia sanitariatów Kling twoja praca zostanie ograniczona do minimum, co wyraźnie przełoży się na podniesienie komfortu i usprawnienie procesu wykonywanych obowiązków. Aby przywrócić powierzchni nieskazitelną czystości i nadać jej połysk bez smug, wystarczy wyszorować ją miękką gąbką i spłukać czystą wodą.

Swish Kling zagwarantuje twojej toalecie nie tylko wysoki poziom higieny i świeżość, ale także sprawi, że sam proces czyszczenia będzie znacznie bardziej przyjemny. Pomoże ci także zneutralizować przykre zapachy, pozostawiając po zastosowaniu przyjemny, sosnowy zapach. Co więcej, krem działa skutecznie nawet w małych dawkach, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Oferowany preparat gwarantuje utrzymanie czystości w przystępnej cenie i umożliwia zmniejszenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych.

Preparat do mycia sanitariatów Kling i sposób jego użycia

  1. Należy wycisnąć niewielką ilość środka wprost na powierzchnię przeznaczona do mycia.
  2. Następnie możemy zaczynać czyszczenie – oddzielając brud od podłoża poprzez pocieranie powierzchni gąbką (lub „padem”).
  3. Po zakończonym czyszczeniu należy zmyć czyszczoną powierzchnię wodą, używając gąbki lub szmatki.

Preparat do mycia sanitariatów Klin – informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 946 ml
Wartość pH: 8,0 – 8,5
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PZH HŻ/03008/00
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA

Chronić przed dziećmi. Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Zawiera kompozycję zapachową

 

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

,

PRODUCENT

OPAKOWANIE

946 ml