Płyn do mycia szyb i luster oraz innych powierzchni szklanych Swish

10,7531,79 z VAT

Profesjonalny środek o działaniu odtłuszczającym do mycia szyb, luster i tworzyw sztucznych.

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych GLASS CLEAN Swish

GLASS CLEAN to gotowy do użytku i bardzo skuteczny płyn do mycia szyb, luster, okien, przeszkleń, kryształów i elementów z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii GLASS CLEAN skutecznie usuwa brud, tłuszcz, odciski palców, tłuszcze organiczne, brud kuchenny i inne typowe zabrudzenia. Nie pozostawia smug i zacieków. Nie uszkadza powierzchni i zabezpiecza przed ponownym, szybkim osadzaniem się brudu. Polecany do mycia okien, framug okiennych, luster, blatów, kafelków, podłogi pokrytej świecącym szkliwem, powierzchni z tworzyw sztucznych i chromowanych itp. Właściwości antystatyczne zabezpieczają powierzchnię przed ponownym, szybkim zabrudzeniem.

Szybko, wydajnie i bez zostawiania smug – tak działa płyn do mycia szyb GLASS CLEAN Swish

Czyste okna są niezbędne, aby Twój dom wyglądał pięknie i zadbanie, ale niestety większość środków do mycia okien pozostawia smugi na szybach i wymaga spłukania przed użyciem. Aby uzyskać krystalicznie czyste, pozbawione smug rezultaty przy minimalnym wysiłku, wypróbuj płyn do mycia szyb GLASS CLEAN firmy Swish. Jego unikatowa formuła sprawia, że szkło lśni czystością w mgnieniu oka, bez konieczności spłukiwania środka czyszczącego i osuszania powierzchni. Doskonale sprawdza się również na lustrach i innych powierzchniach szklanych w domu, a nawet można go bezpiecznie stosować na emaliowanych blatach i kafelkach.
W produkcie tym zastosowano rewolucyjny związek, który jest przyjazny dla środowiska i biodegradowalny, który czyści szkło znacznie lepiej niż inne płyny. Możesz go używać do czyszczenia luster, okien, blatów, podłóg kafelkowych i wielu innych powierzchni! Czyści nawet plastik! Wystarczy spryskać powierzchnię środkiem GLASS CLEAN i wytrzeć brud lub zanieczyszczenia. Twoje okna będą krystalicznie czyste bez smug, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać całą swoją ciężką pracę w domu lub biurze. Szybko wysycha, więc po zakończeniu czyszczenia można od razu przystąpić do pracy. Nie musisz czekać godzinami na wyschnięcie, jak w przypadku tradycyjnych środków czyszczących.

Płyn do mycia szyb GLASS CLEAN – jak go używać?

Po prostu wystarczy spryskać powierzchnię preparatem i przetrzeć do sucha czystą ściereczką.

Profesjonalny płyn do mycia szyb oraz innych powierzchni szklanych – co jeszcze należy wiedzieć

Profesjonalne środki do czyszczenia takie GLASS CLEAN zostały opracowane z myślą o skutecznym czyszczeniu różnych powierzchni szklanych. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego środka czyszczącego, należy wybrać taki, który jest przeznaczony do czyszczenia konkretnego materiału. Płyn do czyszczenia szyb taki jak GLASS CLEAN jest często stosowane w domu oraz w profesjonalnych firmach sprzątających i hotelach. GLASS CLEAN czyści bez pozostawiania smug i osadów. Idealnie nadaje się do mycia okien i luster, płytek ceramicznych, podłóg pokrytych szkliwem (posadzki ceramiczne), powierzchni plastikowych i chromowanych. Produkt nie niszczy delikatnych powierzchni. Może być stosowany również do ścian i kabin prysznicowych oraz blatów w domowej kuchni, nie uszkadzając ich. Profesjonalne środki chemiczne są często zaprojektowane tak, aby nadawać połysk szklanym powierzchniom, ponieważ zawierają związki chemiczne, które reagują chemicznie z brudem, tłuszczem czy innymi zanieczyszczeniami, zapobiegając ich osadzaniu się na czyszczonej powierzchni. Te profesjonalne środki czyszczące nie pozostawiają smug ani osadu, a ponadto zapewniają antystatyczną powłokę na czyszczonych powierzchniach, aby zapobiec przyciąganiu brudu i tłuszczu z codziennego otoczenia.

Dlaczego powinieneś wybrać profesjonalne środki do czyszczenia chemicznego?

Do mycia okien i luster w domu można było wcześniej używać octu z wodą lub sody oczyszczonej, jednak roztwory te mają odczyn kwaśny. Mogą uszkadzać powierzchnie (takie jak lustra) i pozostawiać smugi na szkle. Jeśli szukasz prawdziwie profesjonalnego środka do mycia okien, który będzie działał na każdej szklanej powierzchni (nie tylko w domu), najlepiej użyć środka chemicznego – nawet jeśli kosztuje on więcej niż domowe środki czyszczące, takie jak ocet i woda. Chemiczne środki czyszczące nie pozostawiają smug ani osadu i nie trzeba ich spłukiwać, wystarczy je tylko wytrzeć. To oszczędność czasu, a co za tym idzie – pieniędzy!
Istnieje wiele firm, które produkują środki czyszczące do szkła. Jedną z rzeczy, która odróżnia profesjonalne chemiczne środki, takie jak płyn do mycia szyb GLASS CLEAN, jest ich skuteczność. Profesjonalne płyny i preparaty do powierzchni szklanych działają lepiej niż tradycyjne produkty gospodarstwa domowego, dzięki czemu są idealne zarówno do codziennego sprzątania, jak i do gruntownego czyszczenia. Zamiast męczyć się z tanim płynem do szyb czy nie lepiej wyczyścić jej dokładnie i w krótszym czasie? Dzięki produktom takim jak płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych GLASS CLEAN będziesz w stanie sprzątać skuteczniej, czyli w efekcie końcowym zyskasz więcej czasu.

Informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 1L, 5L
Wartość pH: 9,0 – 10,0
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA
Zawiera kompozycję zapachową.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L