Płyn do dezynfekcji i mycia Quato

13,7260,62 z VAT

Płyn do dezynfekcji Quato 78 Plus czyli bezpieczny płyn myjący o działaniu dezynfekującym, o szerokim spektrum działania, przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom oraz sporom.

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Płyn do dezynfekcji i mycia Quato 78 Plus

Szukasz silnego środka dezynfekującego, który zapewni czystość i bezpieczeństwo Twojego domu? Nie szukaj dalej niż nasz skuteczny płyn dezynfekujący Quato 78 Plus! To najwyższej klasy rozwiązanie czyszczące jest idealne do pozbycia się wszelkich zarazków, bakterii, wirusów (m.in. SARS Coronavirus, Human Coronavirus) i grzybów. Nie tylko dezynfekuje powierzchnie, ale także pozostawia świeży, czysty zapach. Ponadto jest bezpieczny dla powierzchni na których się go stosuje.

Bakterie i wirusy to dwa z najczęstszych mikroorganizmów, które mogą szkodzić ludziom. Chociaż istnieje wiele różnych sposobów zapobiegania i leczenia infekcji, często najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie skutecznego roztworu w płynie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów, które twierdzą, że są skuteczne przeciwko bakteriom i wirusom, ale nie wszystkie z nich są zgodne z ich twierdzeniami. Płyn do dezynfekcji i mycia Quato 78 jest preparatem o wyjątkowej skuteczności, albowiem redukuje liczbę drobnoustrojów o 99,999 %.  Oznacza to, iż tylko jeden na 100 tysięcy mikroorganizmów ma szansę przeżyć., co na podstawie prowadzonych badań naukowych uważane jest za poziom bezpieczny.

Organizm ludzki jest domem dla bilionów drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów. Chociaż większość z nich jest nieszkodliwa, niektóre mogą powodować choroby. Skuteczny płyn do zwalczania bakterii i wirusów może pomóc nam zachować zdrowie, zabijając szkodliwe drobnoustroje. Dezynfekcja rąk oraz zastosowanie preparatu do dezynfekcji powierzchni w dzisiejszych czasach jest koniecznością.

Płyn do dezynfekcji i mycia Quato 78 Plus – spektrum działania

Płyn do dezynfekcji i mycia Quato 78 Plus to środek o działaniu dezynfekującym i szerokim spektrum działania. Stosuje się go przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom oraz sporom. Jest wyjątkowo bezpieczny dla dezynfekowanych powierzchni. Ponadto usuwająca przykre zapachy już podczas jednej aplikacji. Płyn do dezynfekcji Quato 78 Plus wyprodukowany został na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, posiada silne właściwości dezynfekcyjne. Przeznaczony jest do mycia powierzchni zanieczyszczonych lub skażonych krwią i substancją organiczną. Preparat przeznaczony również do codziennej pielęgnacji powierzchni, gdzie występuje możliwość infekcji. Produkt na bazie czwartorzędowych związków amoniowych.

Zastosowanie płynu do dezynfekcji i mycia Quato 78 Plus

Jest to preparat idealny do placówek służby zdrowia, domów opieki, szpitali, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, szkół, klubów fitness, biur, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, basenów, przemysłu farmaceutycznego, do stosowania w restauracjach, zakładach przemysłu spożywczego, w galeriach handlowych oraz innych instytucji, w których zapobieganie zakażeniom stanowi istotny problem.

Do utrzymania czystości twardych powierzchni takich jak: podłogi, ściany, stoły, lady, umywalki, blaty, biurka, klamki, zabawki, materace, ramy łóżek, toalety, kabiny prysznicowe, baseny, wanny do hydromasażu, automaty do picia, aparaty telefoniczne, dezynfekcja obuwia oraz wszelkie powierzchnie wodoodporne.

Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, bezpieczny dla użytkownika po odparowaniu produktu lub wytarciu do sucha.
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20 cm dbając o całkowite jej pokrycie lub nanieść na ściereczkę i nawilżyć powierzchnię. Czas ekspozycji od 1 minuty do 10 minut.

Wszystkie powierzchnie mające kontakt z żywnością powinny być spłukane bieżącą wodą celem usunięcia pozostałości środków powierzchniowo czynnych.

Płyn do dezynfekcji i mycia Quato 78 Plus i jego skuteczność działania

Wirusobójcza:
SARS ( Coronawirus, Human Coronavirus, w ciągu 1 minuty ), HIV-1, Human Coronavirus, Influenza typu A (Hong Kong), herpes simplex typu 1, tbc, herpes simplex typu 2, wirus vaccina, wirus rubella, adenovirus typu IV, feline piomaqvirus, feline leukenia, corona wirus, picona wirus, rhando wirus, canine distemper, rabies, pseudorabies oraz infectious bronchitis (avian IBV) .

Bakteriobójcza:
Pseudomonas aeruginosa, salmonella choleraesuis, staphylococcus aureus, brondetella brochiseptica, chlamydia pistaci, E coli (odpornych na działanie antybiotyków), enterobacter aerogenes, enterobacter cloacae, fusobacterium necrophorum, klebiella pneumon . iae, pasteurella multocida, proteus mirabilis, proteus vulgaris, salmonella typhi, salmonella typhimurium, aspergillus niger, serratiamarcescenes, shigella sonne, streptococcus epidemitis (odpornych na działanie antybiotyków), pseudomonas aeruginosa (odpornych na działanie antybiotyków), stapholococcus aureus (odpornych na działanie antybiotyków), staphylococcus epidemidis (odpornych na działanie antybiotyków), streptococcus faccalis (odpornych na działanie antybiotyków).

Grzybobójcza:
Trichophyton mentagrophytes (grzybica stóp).

Informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 1L, 5L
Wartość pH: 7,2 – 8,2
DECYZJA MINISTERSTWA ZDROWIA nr. ZPO-484pb-0944/2004
PZH NR HŻ/03008/00
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L