Odkamieniacz do ekspresu oraz gruntownego czyszczenia sanitariatów

24,45105,39 z VAT

Odkamieniacz do ekspresu oraz gruntownego czyszczenia sanitariatów i wszelkich powierzchni pokrytych osadami mineralnymi

jednostka miaryilość w zgrzewceilość na palecie
1 L15 szt.600 szt.
5 L1 szt.99 szt.


PLIKI DO POBRANIA

Karta informacyjna (kliknij by pobrać)
Karta charakterystyki (kliknij by pobrać)

Opis

Odkamieniacz do ekspresu od Swish (Scale Remover) może być stosowany do czyszczenia armatury łazienkowej, pisuarów, sedesów, umywalek, itp., ekspresów do kawy, srebra, czajniczków do kawy i herbaty.
Jest to bardzo silny preparat, który skutecznie usuwa uporczywe osady wapienne, mydlane, rdzę, kamień urynowy, kamień kotłowy, tłuszcz, itp. Odkamieniacz zawiera w swym składzie m.in. mieszankę kwasów organicznych dzięki czemu powierzchnie przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi (armatura łazienkowa) mogą odzyskać swój naturalny połysk. Należy pamiętać jednak żeby zabieg czyszczenia był wykonywany regularnie.

Odkamieniacz do ekspresu oraz gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni pokrytych osadami mineralnymi – właściwości

Środek czyszczący Scale Remover to jeden z innowacyjnych i skutecznych preparatów od Swish. Jest to nie tylko doskonały odkamieniacz do ekspresu, albowiem cechą charakterystyczną tego produktu jest silnie skoncentrowana formuła, która doskonale sprawdza się również w sprzątaniu łazienek i sanitariatów. Odkamieniacz Scale Remover poradzi sobie również z uporczywymi zabrudzeniami z kamienia, osadów wapiennych, rdzy, osadów mydlanych, kamienia kotłowego czy też tłuszczu.
(Zapoznaj się z dokładną specyfiką preparatu i spraw, że sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze).

Szerokie zastosowanie odkamieniacza Scale Remover marki Swish

Odkamieniacz do ekspresu oraz innych osadów wapiennych od firmy Swish to nieocenione wsparcie w walce z trudnymi zabrudzeniami i wszelkimi osadami mineralnymi w łazience oraz kuchni. Ponadto świetnie nadaje się do odkamieniania ekspresów do kawy oraz czajników. Dzięki skoncentrowanej formule jest nie tylko skuteczny ale i bardzo ekonomiczny w użyciu.

Odkamieniacz i jego zastosowanie w łazience.

Preparat myjący Scale Remover od firmy Swish to nieocenione wsparcie w walce z trudnymi zabrudzeniami. Jest to nie tylko świetny odkamieniacz do ekspresu, ponieważ ten profesjonalny środek chemiczny środek z powodzeniem wykorzystywany jest w sprzątaniu łazienek, zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. W składzie preparatu znajdują się m.in. kwasy organiczne, co zapewnia mu silne działanie i wysoką skuteczność. Scale Remover z powodzeniem radzi sobie z takimi zabrudzeniami łazienkowymi jak: osady wapienne, rdza, osady mydlane, tłuszcz itp. Środek powszechnie wykorzystywany jest do sprzątania pisuarów, sedesów, armatury łazienkowej, umywalek, wanien czy też brodzików.

Odkamieniacz i jego zastosowanie w kuchni.

Preparat z zakresu chemii profesjonalnej od Swish to również doskonały odkamieniacz do ekspresu czy czajnika do herbaty. Silna formuła preparatu działa skutecznie nie tylko na kamień spotykany w łazience. Dzięki temu Scale Remover z powodzeniem może być wykorzystywany w czyszczeniu ekspresów do kawy, czajników, herbaciarek czy też srebra. Z jednej strony odświeża i czyści, a z drugiej strony jest w pełni bezpieczny dla różnych powierzchni. To wszystko mimo siły, z jaką Scale Remover atakuje uporczywe zabrudzenia.

Odkamieniacz Scale Remover Swish i sposób jego użycia

Łazienki: Aby usunąć osady kamienia wapiennego lub rdzy z powierzchni umywalki lub sedesu wystarczy przetrzeć je szmatką lub gąbką zwilżoną nie rozcieńczonym preparatem, a następnie spłukać ją wodą.

Ekspresy do kawy: przygotować roztwór – 125 ml preparatu rozcieńczyć w 1 litrze zimnej czystej wody, a następnie przepuścić ten rozwór przez ekspres do kawy. Przed przystąpień do parzenia kawy należy co najmniej dwukrotnie przepłukać go wodą. Odkamieniacz do ekspresu Scale Remover Swish nadaje się do czyszczenia wszelkich urządzeń tego typu.

Czajniczki do kawy, herbaty i naczynia kuchenne: Zalać dno czajniczka lub naczynia nie rozcieńczonym preparatem i pozostawić na około 1 – 2 minuty, a następnie starannie umyć go czystą wodą.

Zmywarki do naczyń: Napełnić zmywarkę do ¾ objętości gorącą wodą a następnie dolać do zbiornika zmywarki 2 – 4 litrów preparatu. Uruchomić zmywarkę i pozwolić na jej samooczyszczanie aż do całkowitego usunięcia nagromadzonych osadów, a następnie starannie przepłukać ją czystą wodą i ponownie napełnić czystą wodą i uruchomić zmywarkę na około 5 minut po czym odpompować wodę zanim ponownie użyje się jej do zmywania naczyń.

Odkamieniacz do ekspresu oraz wszelkich osadów wapiennych – informacje dodatkowe

Dostępne pojemności: 1L, 5L
Wartość pH: 0,5 – 1,0
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji
PZH HŻ/04857/00
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.
Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.
Chronić przed dziećmi. Nie wdychać mgły/par/rozpylonej cieczy. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast usunąć/zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami.

Informacje dodatkowe

ŚRODEK CZYSTOŚCI

RODZAJ PREPARATU

PRODUCENT

OPAKOWANIE

1 L, 5 L